Spotify Music

Spotify Music

Całą muzykę noś zawsze przy sobie

Zalety

  • Możliwość tworzenia list odtwarzania offline
  • Bardzo przejrzysty i intuicyjny interfejs
  • Bogata biblioteka artystów

Wady

  • Wymaga wykupionego abonamentu Premium

Bardzo dobry
8

Spotify Mobile to darmowa aplikacja pozwalająca korzystać z serwisu muzycznego Spotify. Dzięki niej możesz słuchać swojej ulubionej muzyki, także za pomocą telefonu z systemem Android, niestety aby z niej korzystać należy mieć wykupione konto Spotify Premium.

Spotify to bardzo popularna aplikacja do słuchania muzyki na systemy Windows i Mac. Wielka zaletą programu jest różnorodność i ogrom oferowanego materiału muzycznego. Co prawda w bibliotece brakuje kilku znanych artystów, ale na pewno każdy znajdzie coś odpowiadającego upodobaniom.

Spotify Mobile nie ustępuje w niczym swoim biurkowym odpowiednikom. Aplikacja charakteryzuje się bardzo przejrzystym i wygodnym interfejsem. Można przeszukiwać zawartość biblioteki muzycznej według artystów, piosenek lub albumów. Nasze listy odtwarzania synchronizują się automatycznie z aplikacją biurkową. Spotify Mobile umożliwia także zapisanie utworów w pamięci telefonu, aby można było ich słuchać, gdy będziemy offline. Spotify Mobile może łączyć się z Internetem za pomocą sieci Wifi lub 3G. Sami możemy zdecydować, czy chcemy zużywać dane z pakietu komórkowego, czy nie.

Spotify Mobile to doskonała aplikacja do słuchania muzyki. Doskonały interfejs, bogata kolekcja utworów oraz możliwość tworzenia list odtwarzania offline to jej wielkie atuty.

Opinie użytkowników o Spotify Music

Sponsorowany×