Spotify Music

Spotify Music dla Android

Całą muzykę noś zawsze przy sobie

Spotify Mobile to darmowa aplikacja pozwalająca korzystać z serwisu muzycznego Spotify. Dzięki niej możesz słuchać swojej ulubionej muzyki, także za pomocą telefonu z systemem Android, niestety aby z niej korzystać należy mieć wykupione konto... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość tworzenia list odtwarzania offline
  • Bardzo przejrzysty i intuicyjny interfejs
  • Bogata biblioteka artystów

Wady

  • Wymaga wykupionego abonamentu Premium

Bardzo dobry
8

Spotify Mobile to darmowa aplikacja pozwalająca korzystać z serwisu muzycznego Spotify. Dzięki niej możesz słuchać swojej ulubionej muzyki, także za pomocą telefonu z systemem Android, niestety aby z niej korzystać należy mieć wykupione konto Spotify Premium.

Spotify to bardzo popularna aplikacja do słuchania muzyki na systemy Windows i Mac. Wielka zaletą programu jest różnorodność i ogrom oferowanego materiału muzycznego. Co prawda w bibliotece brakuje kilku znanych artystów, ale na pewno każdy znajdzie coś odpowiadającego upodobaniom.

Spotify Mobile nie ustępuje w niczym swoim biurkowym odpowiednikom. Aplikacja charakteryzuje się bardzo przejrzystym i wygodnym interfejsem. Można przeszukiwać zawartość biblioteki muzycznej według artystów, piosenek lub albumów. Nasze listy odtwarzania synchronizują się automatycznie z aplikacją biurkową. Spotify Mobile umożliwia także zapisanie utworów w pamięci telefonu, aby można było ich słuchać, gdy będziemy offline. Spotify Mobile może łączyć się z Internetem za pomocą sieci Wifi lub 3G. Sami możemy zdecydować, czy chcemy zużywać dane z pakietu komórkowego, czy nie.

Spotify Mobile to doskonała aplikacja do słuchania muzyki. Doskonały interfejs, bogata kolekcja utworów oraz możliwość tworzenia list odtwarzania offline to jej wielkie atuty.

Najczęściej pobierane Audio na android

Spotify Music

Download

Spotify Music

Opinie użytkowników o Spotify Music

Sponsorowany×